lomiri-ui-extras - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Aborted
ca: Aturada

en: Active
ca: Actiu

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Create PDF
ca: Crea un PDF

en: Crop
ca: Escapça

en: Done
ca: Fet

en: Enhancing photo...
ca: S'està millorant la fotografia...

en: Idle
ca: Inactiva

en: Long Edge (Standard)
ca: Cantó llarg (estàndard)

en: No messages
ca: Cap missatge

en: Normal
ca: De mida normal

en: One Sided
ca: D'una cara

en: Redo
ca: Refés

en: Revert Photo
ca: Torna a l'original

en: Revert to original
ca: Reverteix a l'original

en: Rotate
ca: Gira

en: Short Edge (Flip)
ca: Cantó curt (capgirat)

en: Stopped
ca: Aturada

en: Test page
ca: Pàgina de prova

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
ca: Això desfarà totes les modificacions, incloent-hi les de sessions anteriors.

en: Undo
ca: Desfés
