lomiri-ui-extras - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Aborted
cs: Přerušeno

en: Active
cs: Aktivní

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Color
cs: Barva

en: Create PDF
cs: Vytvořit PDF

en: Crop
cs: Oříznout

en: Done
cs: Hotovo

en: Enhancing photo...
cs: Vylepšování fotografie…

en: Exposure
cs: Vystavení

en: Idle
cs: Nečinná

en: Long Edge (Standard)
cs: Dlouhá strana (standard)

en: No messages
cs: Žádné zprávy

en: Normal
cs: Normální

en: One Sided
cs: Jednostranná

en: Redo
cs: Znovu

en: Revert Photo
cs: Vrátit zpět fotku

en: Revert to original
cs: Vrátit do původního stavu

en: Rotate
cs: Otočit

en: Short Edge (Flip)
cs: Krátká strana (převrátit)

en: Stopped
cs: Zastaveno

en: Test page
cs: Testovací stránka

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
cs: Toto odstraní všechny úpravy, včetně těch z předchozích sezení.

en: Undo
cs: Vrátit
