lomiri-ui-extras - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Aborted
da: Afbrudt

en: Active
da: Aktiv

en: Cancel
da: Annullér

en: Color
da: Farve

en: Create PDF
da: Opret PDF

en: Crop
da: Beskær

en: Done
da: Færdig

en: Enhancing photo...
da: Forbedrer foto...

en: Idle
da: Tomgang

en: Long Edge (Standard)
da: Lang Kant (Standart)

en: No messages
da: Ingen meddelelser

en: One Sided
da: Enkeltsidet

en: Redo
da: Omgør

en: Revert Photo
da: Gendan foto

en: Revert to original
da: Gendan originalen

en: Rotate
da: Rotér

en: Short Edge (Flip)
da: Kort Kant (Endevende)

en: Stopped
da: Stoppet

en: Test page
da: Testside

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
da: Dette vil ophæve alle ændringer, inklusiv ændringer fra tidligere sessioner.

en: Undo
da: Fortryd
