lomiri-ui-extras - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Aborted
el: Ματαιώθηκε

en: Active
el: Ενεργό

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Color
el: Χρώμα

en: Create PDF
el: Δημιουργία PDF

en: Crop
el: Περικοπή

en: Done
el: Ολοκλήρωση

en: Enhancing photo...
el: Βελτίωση φωτογραφίας...

en: Idle
el: Αδρανή

en: Long Edge (Standard)
el: Μακρύ άκρο (κανονικό)

en: No messages
el: Κανένα μήνυμα

en: Normal
el: Κανονικό

en: One Sided
el: Μονής όψης

en: Redo
el: Επανάληψη

en: Revert Photo
el: Επαναφορά φωτογραφίας

en: Revert to original
el: Επαναφορά στην αρχική

en: Rotate
el: Περιστροφή

en: Short Edge (Flip)
el: Βραχύ άκρο (αναστροφή)

en: Stopped
el: Διακόπηκε

en: Test page
el: Δοκιμαστική σελίδα

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
el: Αυτή η ενέργεια θα αναιρέσει όλες τις αλλαγές, συμπεριλαμβανομένων και αυτών από προηγούμενες συνεδρίες.

en: Undo
el: Αναίρεση
