lomiri-ui-extras - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: Aborted
eo: Abortigita

en: Active
eo: Aktiva

en: Cancel
eo: Nuligi

en: Color
eo: Koloro

en: Create PDF
eo: Krei PDF

en: Crop
eo: Eltondi

en: Done
eo: Farite

en: Enhancing photo...
eo: Plibonigante foton...

en: Exposure
eo: Ekspono

en: Idle
eo: Senokupa

en: Long Edge (Standard)
eo: Longa rando (Defaŭlta)

en: No messages
eo: Ne mesaĝoj

en: Normal
eo: Normala

en: One Sided
eo: Unuflanka

en: Redo
eo: Refari

en: Revert Photo
eo: Turni foton

en: Revert to original
eo: Turni al originalo

en: Rotate
eo: Rotacii

en: Short Edge (Flip)
eo: Mallonga rando

en: Stopped
eo: Haltita

en: Test page
eo: Testo-paĝo

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
eo: Ĉi tio malfaros ĉiujn redaktojn, inkludante tiujn de antaŭaj seancoj.

en: Undo
eo: Malfari
