lomiri-ui-extras - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Aborted
es: Abortado

en: Active
es: Activa

en: Cancel
es: Cancelar

en: Create PDF
es: Crear PDF

en: Crop
es: Recortar

en: Done
es: Hecho

en: Enhancing photo...
es: Mejorando foto...

en: Exposure
es: Exposición

en: Idle
es: Inactiva

en: Long Edge (Standard)
es: Borde largo (Estándar)

en: No messages
es: Ningún mensaje

en: One Sided
es: Una cara

en: Redo
es: Rehacer

en: Revert Photo
es: Revertir foto

en: Revert to original
es: Revertir al original

en: Rotate
es: Rotar

en: Short Edge (Flip)
es: Borde corto (voltear)

en: Stopped
es: Parada

en: Test page
es: Página de prueba

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
es: Esto deshace todos los cambios, incluidos los de las sesiones anteriores.

en: Undo
es: Deshacer
