lomiri-ui-extras - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Active
eu: Aktibo

en: Cancel
eu: Utzi

en: Color
eu: Kolorez

en: Create PDF
eu: Sortu PDF-a

en: Crop
eu: Moztu

en: Done
eu: Egina

en: Enhancing photo...
eu: Argazkia hobetzen...

en: Redo
eu: Berregin

en: Revert Photo
eu: Leheneratu argazkia

en: Revert to original
eu: Leheneratu jatorrizkora

en: Rotate
eu: Biratu

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
eu: Honek aldaketa guztiak desegingo ditu, baita aurreko saioetakoak ere.

en: Undo
eu: Desegin
