lomiri-ui-extras - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Aborted
fi: Keskeytetty

en: Active
fi: Aktiivinen

en: Cancel
fi: Peru

en: Color
fi: Väri

en: Create PDF
fi: Luo PDF

en: Crop
fi: Rajaa

en: Done
fi: Valmis

en: Enhancing photo...
fi: Parannetaan kuvaa...

en: Idle
fi: Jouten

en: Long Edge (Standard)
fi: Pitkä reuna (standardi)

en: No messages
fi: Ei viestejä

en: Normal
fi: Normaali

en: One Sided
fi: Yksipuoleinen

en: Redo
fi: Tee uudelleen

en: Revert Photo
fi: Palauta kuva

en: Revert to original
fi: Palauta alkuperäinen

en: Rotate
fi: Kierrä

en: Short Edge (Flip)
fi: Lyhyt reuna (kääntö)

en: Stopped
fi: Pysäytetty

en: Test page
fi: Testisivu

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
fi: Tämä toiminto kumoaa kaikki muokkaukset, myös aiemmin tehdyt muokkaukset.

en: Undo
fi: Kumoa
