lomiri-ui-extras - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Aborted
gl: Abortado

en: Active
gl: Activo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Color
gl: Cor

en: Create PDF
gl: Crear PDF

en: Crop
gl: Recortar

en: Done
gl: Feito

en: Enhancing photo...
gl: Mellorando a foto...

en: Idle
gl: Inactivo

en: Long Edge (Standard)
gl: Beira longa (estándar)

en: No messages
gl: Sen mensaxes

en: One Sided
gl: Unha cara

en: Redo
gl: Refacer

en: Revert Photo
gl: Reverter foto

en: Revert to original
gl: Reverter ao orixinal

en: Rotate
gl: Rotar

en: Short Edge (Flip)
gl: Beira curta (voltear)

en: Stopped
gl: Parado

en: Test page
gl: Páxina de proba

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
gl: Isto desfará todas as modificacións, incluídas as de sesións anteriores.

en: Undo
gl: Desfacer
