lomiri-ui-extras - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Aborted
he: בוטל

en: Active
he: פעיל

en: Cancel
he: ביטול

en: Color
he: צבע

en: Create PDF
he: יצירת PDF

en: Crop
he: חיתוך

en: Done
he: סיום

en: Enhancing photo...
he: התמונה משתפרת…

en: Idle
he: ldle

en: Long Edge (Standard)
he: קצה ארוך (סטנדרטי)

en: No messages
he: אין הודעות

en: Normal
he: רגיל

en: One Sided
he: חד צדדי

en: Redo
he: ביצוע חוזר

en: Revert Photo
he: שחזור התמונה

en: Revert to original
he: שחזור למקור

en: Rotate
he: סיבוב

en: Short Edge (Flip)
he: קצה קצר (הפוך)

en: Stopped
he: עצר

en: Test page
he: דף בדיקה

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
he: פעולה זו תבטל את כל העריכות, לרבות אלו מההפעלות הקודמות.

en: Undo
he: החזרה
