lomiri-ui-extras - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Color
hr: Boja

en: Create PDF
hr: Stvori PDF

en: Crop
hr: Obreži

en: Done
hr: Završeno

en: Enhancing photo...
hr: Povećanje fotografije...

en: Long Edge (Standard)
hr: Dugom stranom (standardno)

en: Normal
hr: Normalno

en: One Sided
hr: Jednostrano

en: Redo
hr: Ponovi

en: Revert Photo
hr: Izvorna fotografija

en: Revert to original
hr: Vrati na izvorno

en: Rotate
hr: Zakreni

en: Short Edge (Flip)
hr: Kratkom stranom (okrenuto)

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
hr: Ovo će poništiti sve promjene, uključujući one iz prve sesije.

en: Undo
hr: Poništi
