lomiri-ui-extras - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Crop
hu: Levágás

en: Done
hu: Kész

en: Enhancing photo...
hu: Fotó feljavítása…

en: Redo
hu: Újra

en: Revert Photo
hu: Visszaállítás

en: Revert to original
hu: Visszatérés az eredetihez

en: Rotate
hu: Forgatás

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
hu: Ez minden szerkesztést visszavon, beleértve a korábban történteket is.

en: Undo
hu: Visszavonás
