lomiri-ui-extras - en to ia translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ia: Cancellar

en: Crop
ia: Tonder

en: Done
ia: Facite

en: Enhancing photo...
ia: Melioramento de photo...

en: Redo
ia: Refacer

en: Revert Photo
ia: Reverter le photo

en: Revert to original
ia: Reverter al original

en: Rotate
ia: Rotar

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
ia: Isto disfacera tote le modificationes, includente illos per previe sessiones.

en: Undo
ia: Disfacer
