lomiri-ui-extras - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Active
ja: アクティブ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Color
ja: カラー

en: Create PDF
ja: PDFを作成

en: Crop
ja: トリミング

en: Done
ja: 完了

en: Enhancing photo...
ja: 画像を補正しています...

en: No messages
ja: メッセージなし

en: Redo
ja: やり直す

en: Revert Photo
ja: 写真をオリジナルに戻す

en: Revert to original
ja: オリジナルに戻す

en: Rotate
ja: 回転

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
ja: この操作を行うと全ての編集操作(以前のセッションで編集されたものを含む)が取り消されます。

en: Undo
ja: 戻る
