lomiri-ui-extras - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Crop
kn: ಕತ್ತರಿಸು

en: Done
kn: ಮುಗಿಯಿತು

en: Redo
kn: ಮತ್ತೆ ಮಾಡು

en: Revert to original
kn: ಮೂಲಕ್ಕೆ  ಮರಳಿಸು

en: Rotate
kn: ತಿರುಗಿಸು
