lomiri-ui-extras - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ku: Betal bike

en: Crop
ku: Bibire

en: Done
ku: Xelas

en: Redo
ku: Dîsa bike

en: Rotate
ku: Bizivirîne

en: Undo
ku: Vegerîne
