lomiri-ui-extras - en to lb translation catalogue (20 entries)

en: Aborted
lb: Ofgebrach

en: Active
lb: Aktiv

en: Color
lb: Fuerw

en: Create PDF
lb: PDF erstellen

en: Crop
lb: Zouschneiden

en: Done
lb: Fäerdeg

en: Enhancing photo...
lb: Fotto gëtt verbessert …

en: Idle
lb: Inaktiv

en: Long Edge (Standard)
lb: Laang Säit (Standard)

en: No messages
lb: Keng Noriichten

en: One Sided
lb: Eesäiteg

en: Redo
lb: Widderhuelen

en: Revert Photo
lb: Fotto zerécksetzen

en: Revert to original
lb: Original rëm hierstellen

en: Rotate
lb: Dréinen

en: Short Edge (Flip)
lb: Kuerz Säit (gedréint)

en: Stopped
lb: Gestoppt

en: Test page
lb: Testsäit

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
lb: Heimadder ginn all Ännerunge verworf, och déi vu vireschte Sëtzungen.

en: Undo
lb: Réckgängeg
