lomiri-ui-extras - en to ln translation catalogue (9 entries)

en: Crop
ln: Kolíya kolíya

en: Done
ln: Esálémí

en: Enhancing photo...
ln: Bobakisi fɔtɔ́...

en: Redo
ln: Zóngela

en: Revert Photo
ln: Zonga na fɔtɔ́

en: Revert to original
ln: Zonga na ebandeli

en: Rotate
ln: Balusa

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
ln: Eko bwákisa manso o sali, na mpe ya baye ya sesio ya kala.

en: Undo
ln: Bwákisa
