lomiri-ui-extras - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Aborted
lt: Nutraukta

en: Active
lt: Aktyvus

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Color
lt: Spalva

en: Create PDF
lt: Sukurti PDF

en: Crop
lt: Apkirpti

en: Done
lt: Atlikta

en: Enhancing photo...
lt: Tobulinama nuotrauka...

en: Idle
lt: Neveiklus

en: Redo
lt: Grąžinti

en: Revert Photo
lt: Sugrąžinti nuotrauką

en: Revert to original
lt: Sugrąžinti į pradinę

en: Rotate
lt: Pasukti

en: Stopped
lt: Sustabdytas

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
lt: Tai atšauks visus redagavimus, įskaitant tuos, kurie buvo atlikti ankstesniuose seansuose.

en: Undo
lt: Atšaukti
