lomiri-ui-extras - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ms: Batal

en: Crop
ms: Kerat

en: Done
ms: Selesai

en: Enhancing photo...
ms: Mempertingkatkan foto....

en: Redo
ms: Buat Semula

en: Revert Photo
ms: Kembalikan Foto

en: Revert to original
ms: Kembali ke asal

en: Rotate
ms: Putar

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
ms: Ini akan membuat asal semua suntingan, termasuklah dari sesi sebelum ini.

en: Undo
ms: Buat Asal
