lomiri-ui-extras - en to nb translation catalogue (22 entries)

en: Aborted
nb: Avbrutt

en: Active
nb: Aktiv

en: Cancel
nb: Avbryt

en: Color
nb: Farge

en: Create PDF
nb: Opprett PDF

en: Crop
nb: Beskjær

en: Done
nb: Ferdig

en: Enhancing photo...
nb: Forbedrer bilde …

en: Exposure
nb: Lukketid

en: Idle
nb: Inaktiv

en: Long Edge (Standard)
nb: Lang kant (forvalg)

en: No messages
nb: Ingen meldinger

en: One Sided
nb: Ensidig

en: Redo
nb: Gjenta

en: Revert Photo
nb: Tilbakestill bilde

en: Revert to original
nb: Forkast endringer

en: Rotate
nb: Roter

en: Short Edge (Flip)
nb: Kort kant (vend)

en: Stopped
nb: Stoppet

en: Test page
nb: Testside

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
nb: Dette tilbakestiller alle endringer, inkludert endringer fra tidligere økter.

en: Undo
nb: Angre
