lomiri-ui-extras - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Aborted
nl: Afgebroken

en: Active
nl: Actief

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Color
nl: Kleur

en: Create PDF
nl: Pdf-bestand maken

en: Crop
nl: Bijsnijden

en: Done
nl: Sluiten

en: Enhancing photo...
nl: Bezig met verbeteren van foto…

en: Exposure
nl: Belichting

en: Idle
nl: Inactief

en: Long Edge (Standard)
nl: Lange kant (standaard)

en: No messages
nl: Er zijn geen berichten

en: Normal
nl: Normaal

en: One Sided
nl: Enkelzijdig

en: Redo
nl: Opnieuw

en: Revert Photo
nl: Origineel herstellen

en: Revert to original
nl: Herstel het origineel

en: Rotate
nl: Draaien

en: Short Edge (Flip)
nl: Korte kant (omdraaien)

en: Stopped
nl: Gestopt

en: Test page
nl: Testpagina

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
nl: Dit maakt alle bewerkingen ongedaan, inclusief die van vorige sessies.

en: Undo
nl: Ongedaan maken
