lomiri-ui-extras - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Aborted
pl: Przerwano

en: Active
pl: Aktywny

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Color
pl: Kolor

en: Create PDF
pl: Utwórz PDF

en: Crop
pl: Przytnij

en: Done
pl: Gotowe

en: Enhancing photo...
pl: Poprawianie zdjęcia...

en: Exposure
pl: Ekspozycja

en: Idle
pl: Bezczynny

en: Long Edge (Standard)
pl: Długa krawędź (standardowa)

en: No messages
pl: Brak wiadomości

en: Normal
pl: Normalna

en: One Sided
pl: Jednostronny

en: Redo
pl: Ponów

en: Revert Photo
pl: Przywróć zdjęcie

en: Revert to original
pl: Przywróć oryginał

en: Rotate
pl: Obrót

en: Short Edge (Flip)
pl: Krótka krawędź (przerzucanie)

en: Stopped
pl: Zatrzymany

en: Test page
pl: Strona testowa

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
pl: Wszystkie zmiany, również te dokonane w poprzednich sesjach, zostaną anulowane.

en: Undo
pl: Cofnij
