lomiri-ui-extras - en to sc translation catalogue (22 entries)

en: Aborted
sc: Annulladu

en: Active
sc: Ativa

en: Cancel
sc: Annulla

en: Color
sc: Colore

en: Create PDF
sc: Crea PDF

en: Crop
sc: Sega

en: Done
sc: Fatu

en: Enhancing photo...
sc: Megiorende sa fotografia...

en: Idle
sc: Inativa

en: Long Edge (Standard)
sc: Ala longa (Istandard)

en: No messages
sc: Perunu messàgiu

en: Normal
sc: Normale

en: One Sided
sc: A un'ala

en: Redo
sc: Torra a fàghere

en: Revert Photo
sc: Riprìstina sa fotografia

en: Revert to original
sc: Riprìstina a s'originale

en: Rotate
sc: Gira

en: Short Edge (Flip)
sc: Ala curtza (Acovecada)

en: Stopped
sc: Blocada

en: Test page
sc: Pàgina de proa

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
sc: Custu at a iscontzare totus is modìficas, puru cussas de is sessiones pretzedentes.

en: Undo
sc: Iscontza
