lomiri-ui-extras - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Aborted
sk: Zrušená

en: Active
sk: Aktívna

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Color
sk: Farba

en: Create PDF
sk: Vytvoriť PDF

en: Crop
sk: Orezať

en: Done
sk: Hotovo

en: Enhancing photo...
sk: Vylepšujem fotografie...

en: Idle
sk: Nečinná

en: Long Edge (Standard)
sk: Dlhá hrana (štandardné)

en: No messages
sk: Žiadne správy

en: Normal
sk: Normálny

en: One Sided
sk: Jednostranný

en: Redo
sk: Opakovať

en: Revert Photo
sk: Vrátiť fotografiu

en: Revert to original
sk: Vrátiť do pôvodného stavu

en: Rotate
sk: Otočiť

en: Short Edge (Flip)
sk: Krátka hrana (obrátené)

en: Stopped
sk: Zastavená

en: Test page
sk: Testovacia stránka

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
sk: Vráti späť všetky úpravy, vrátane tých z predchádzajúcich relácií.

en: Undo
sk: Späť
