lomiri-ui-extras - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Aborted
sq: I ndërprerë

en: Active
sq: Aktiv

en: Cancel
sq: Anullo

en: Color
sq: Ngjyra

en: Create PDF
sq: Krijo PDF

en: Crop
sq: Preje

en: Done
sq: Përfundoi

en: Enhancing photo...
sq: Duke rregulluar foton...

en: Idle
sq: Në neutral

en: Long Edge (Standard)
sq: Ana e gjatë (standarde)

en: No messages
sq: Nuk ka mesazhe

en: One Sided
sq: I njëanshëm

en: Redo
sq: Përsëritje

en: Revert Photo
sq: Rikthe foton

en: Revert to original
sq: Rikthe në  original

en: Rotate
sq: Rrotullo

en: Short Edge (Flip)
sq: Ana e shkurtër (rrotulluar)

en: Stopped
sq: Ndalur

en: Test page
sq: Faqe testi

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
sq: Kjo do ti zhbëjë të gjitha modifikimet, duke përfshirë ato nga seksione të mëparshme.

en: Undo
sq: Zhbëjë
