lomiri-ui-extras - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Aborted
sv: Avbruten

en: Active
sv: Aktiv

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Color
sv: Färg

en: Create PDF
sv: Skapa PDF

en: Crop
sv: Beskär

en: Done
sv: Klart

en: Enhancing photo...
sv: Förbättra foto...

en: Exposure
sv: Exponering

en: Idle
sv: Inaktiv

en: Long Edge (Standard)
sv: Långkant (standard)

en: No messages
sv: Inga meddelanden

en: One Sided
sv: Ensidig

en: Redo
sv: Gör om

en: Revert Photo
sv: Återställ foto

en: Revert to original
sv: Återgå till original

en: Rotate
sv: Rotera

en: Short Edge (Flip)
sv: Kortkant (vänd)

en: Stopped
sv: Stoppad

en: Test page
sv: Testsida

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
sv: Detta kommer ångra alla redigeringar, inklusive de från tidigare sessioner.

en: Undo
sv: Ångra
