lomiri-ui-extras - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Color
th: สี

en: Create PDF
th: สร้าง PDF

en: Done
th: เสร็จสิ้น

en: No messages
th: ไม่มีข้อความ

en: Normal
th: ปกติ

en: Rotate
th: หมุน

en: Test page
th: หน้าทดสอบ

en: Undo
th: ถอยหลัง
