lomiri-ui-extras - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Active
tr: Aktif

en: Cancel
tr: İptal

en: Color
tr: Renk

en: Crop
tr: Kırp

en: Done
tr: Tamamlandı

en: Enhancing photo...
tr: Fotoğraf iyileştiriliyor...

en: Redo
tr: Yinele

en: Revert Photo
tr: Fotoğrafı geri al

en: Revert to original
tr: Aslına döndür

en: Rotate
tr: Döndür

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
tr: Önceki oturumlarında dahil olacak şekilde tüm düzenlemeleri geri al.

en: Undo
tr: Geri Al
