lomiri-ui-extras - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Crop
ug: قىرقى

en: Done
ug: تامام

en: Enhancing photo...
ug: سۈرەتنى ياخشىلاۋاتىدۇ…

en: Redo
ug: قايتىلا

en: Revert Photo
ug: سۈرەتنى ئەسلىگە قايتۇر

en: Revert to original
ug: ئەسلىگە قايتۇر

en: Rotate
ug: چۆرگىلەت

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
ug: ھازىرقى ۋە ئالدىنقى ئەڭگىمەلەردىكى بارلىق تەھرىرلەشلەردىن يېنىۋالىدۇ.

en: Undo
ug: يېنىۋال
