lomiri-ui-extras - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Aborted
uk: Перервано

en: Active
uk: Активно

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Color
uk: Колір

en: Create PDF
uk: Створити PDF

en: Crop
uk: Обрізати

en: Done
uk: Готово

en: Enhancing photo...
uk: Покращуємо фото…

en: Exposure
uk: Експозиція

en: Idle
uk: Бездіяльність

en: Long Edge (Standard)
uk: Довгий край (Стандарт)

en: No messages
uk: Немає повідомлень

en: Normal
uk: Нормальний

en: One Sided
uk: Односторонній

en: Redo
uk: Повторити

en: Revert Photo
uk: Повернути старе фото

en: Revert to original
uk: Повернутися до початкового

en: Rotate
uk: Обертання

en: Short Edge (Flip)
uk: Короткий край (Віддзеркалення)

en: Stopped
uk: Зупинено

en: Test page
uk: Тестова сторінка

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
uk: Усі результати редагування буде скасовано, зокрема і результати із попередніх сеансів роботи.

en: Undo
uk: Скасувати
