lomiri-ui-extras - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Active
ka: აქტიური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Color
ka: ფერი

en: Crop
ka: ამოჭრა

en: Done
ka: დასრულებულია

en: Exposure
ka: ექსპოზიცია

en: Redo
ka: გამეორება

en: Rotate
ka: დატრიალება

en: Undo
ka: დაბრუნება
