lomiri-ui-extras - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Crop
ne: काटछाँट गर्नुहोस्

en: Done
ne: गरियो

en: Enhancing photo...
ne: तस्विर सुधारिदै छ...

en: Redo
ne: फेरि गर्नुहोस्

en: Revert Photo
ne: तस्विर परिवर्तन उल्टाउनुहोस

en: Revert to original
ne: मुल तस्विरमा उल्टाउनुहोस

en: Rotate
ne: घुमाउनुहोस्

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
ne: यसले अघिल्लो सत्र सहित सबै सम्पादनहरु हटाएर पुर्वस्थितिमा फर्काउनेछ।

en: Undo
ne: पुर्वस्थितिमा फर्काउनुहोस्
