lomiri-ui-extras - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
sr: Otkaži

en: Color
sr: Boja

en: Crop
sr: Опсеци

en: Done
sr: Урађено

en: Enhancing photo...
sr: Унапређујем слику...

en: Redo
sr: Поврати

en: Revert Photo
sr: Поврати слику

en: Revert to original
sr: Врати на изворно

en: Rotate
sr: Заокрени

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
sr: Ово ће поништити све измене, укључујући и оне из претходне сесије.

en: Undo
sr: Опозови
