lomiri-ui-extras - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ro: Anulează

en: Color
ro: Culoare

en: Crop
ro: Decupare

en: Done
ro: Terminat

en: Enhancing photo...
ro: Se îmbunătățește imaginea...

en: Redo
ro: Refă

en: Revert Photo
ro: Restabilire fotografie

en: Revert to original
ro: Revenire la original

en: Rotate
ro: Rotire

en: This will undo all edits, including those from previous sessions.
ro: Aceasta va anula toate modificările, inclusiv cele efectuate anterior

en: Undo
ro: Anulare
