lomiri-ui-toolkit - en to ca translation catalogue (108 entries)

en: About...
ca: Quant a…

en: Short list
ca: Llist curta

en: Number of slots
ca: Nombre de llocs

en: Long list
ca: Llista llarga

en: Disabled
ca: Desactivat

en: NumberAnimation
ca: NúmeroAnimació

en: Standard
ca: Estàndard

en: Standard Durations
ca: Duracions estàndard

en: Fast
ca: Ràpid

en: Slow
ca: Lent

en: Sleepy
ca: Endormiscat

en: Call
ca: Trucada

en: Stroke
ca: Línia

en: Call %1
ca: Trucada %1

en: Icon
ca: Icona

en: Icon+Text
ca: Icona+Text

en: Collapsed
ca: Col·lapsat

en: Expanded
ca: Expandit

en: Orange
ca: Taronja

en: Light grey
ca: Gris clar

en: Dark grey
ca: Gris fosc

en: Red
ca: Vermell

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Purple
ca: Porpra

en: Open
ca: Obre

en: Scaling
ca: Escalat

en: Theme
ca: Tema

en: Leading and trailing actions
ca: Accions inicials i finals

en: Label
ca: Etiqueta

en: Subtitled
ca: Subtitulat

en: Secondary label
ca: Etiqueta secundària

en: ThinDivider
ca: DivisorPrim

en: Progression
ca: Progressió

en: Single value
ca: Valor únic

en: Value
ca: Valor

en: Multi value
ca: Valor múltiple

en: Value 1
ca: Valor 1

en: Value 2
ca: Valor 2

en: Value 3
ca: Valor 3

en: Value 4
ca: Valor 4

en: Item selector
ca: Selector d'element

en: Expanding
ca: Expandit

en: Multiple Selection
ca: Selecció múltiple

en: Custom Model
ca: Model personalitzat

en: Value 5
ca: Valor 5

en: Value 6
ca: Valor 6

en: Value 7
ca: Valor 7

en: Value 8
ca: Valor 8

en: Removable
ca: Extraïble

en: Slide to remove
ca: Llisqueu per eliminar

en: Reset
ca: Restableix

en: Grouped list
ca: Llista agrupada

en: LomiriListView
ca: VisualitzacióLlistaLomiri

en: ExpandablesColumn
ca: ColumnaExpandible

en: Expandable
ca: Expandible

en: Colored
ca: Acolorit

en: Highlight color
ca: Color de ressaltat

en: Leading actions
ca: Accions inicials

en: Trailing actions
ca: Accions finals

en: Custom action delegates
ca: Delegats d'accions personalitzades

en: Edit
ca: Edita

en: Move
ca: Mou

en: Basic
ca: Bàsic

en: Colored divider
ca: Divisor acolorit

en: No divider
ca: Cap divisor

en: Option Selector
ca: Selector d'opcions

en: This is the second value
ca: Aquest és el segon valor

en: Once upon a time there was a story nobody told.
ca: Temps era temps hi havia una història que ningú no va contar.

en: Custom container height
ca: Alçada personalitzada de contenidor

en: No initial selection, scrollable.
ca: Cap selecció inicial, desplaçable

en: Linear
ca: Lineal

en: Infinite
ca: Infinit

en: Clock
ca: Rellotge

en: Overlay
ca: Superposició

en: Flickable
ca: Movible

en: Action #1
ca: Acció 1

en: Action #2
ca: Acció 2

en: Action #3
ca: Acció 3

en: Action #4
ca: Acció 4

en: Action #5
ca: Acció 5

en: Progress Bar
ca: Barra de progrés

en: No label
ca: Cap etiqueta

en: Activity Indicator
ca: Indicador d'activitat

en: Sizes
ca: Mides

en: Enabled
ca: Activat

en: The visual style of the Sheet is early work and thus clunky looking.
ca: L'estil visual del full és treball inicial i conseqüentment es veu feixuc.

en: Title
ca: Títol

en: Actual value: %1
ca: Valor actual: %1

en: Live Update
ca: Actualització en viu

en: Range
ca: Rang

en: Labels
ca: Etiquetes

en: Small
ca: Petit

en: Medium
ca: Mitjà

en: Large
ca: Gran

en: Type me in...
ca: Escriviu-me...

en: Password
ca: Contrasenya

en: Numbers
ca: Nombres

en: Read-only
ca: Només de lectura

en: Nobody type here
ca: Que ningú no escrigui aquí

en: No interaction allowed
ca: No es permès cap interacció

en: Default
ca: Predeterminat

en: Rich Text
ca: Text ric

en: Unchecked
ca: Desmarcat

en: Checked
ca: Marcat

en: Aspect
ca: Aspecte

en: Radius
ca: Radi

en: Image
ca: Imatge
