lomiri-ui-toolkit - en to el translation catalogue (76 entries)

en: About...
el: Περί...

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Standard
el: Τυπικό

en: Standard Durations
el: Τυπικές διάρκειες

en: Snap
el: Προσκόλληση

en: Fast
el: Γρήγορο

en: Slow
el: Αργό

en: Call
el: Κλήση

en: Color
el: Χρώμα

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Icon+Text
el: Εικονίδιο+Κείμενο

en: Orange
el: Πορτοκαλί

en: Light grey
el: Ανοιχτό γκρι

en: Dark grey
el: Σκούρο γκρι

en: Red
el: Κόκκινο

en: Green
el: Πράσινο

en: Blue
el: Μπλε

en: Purple
el: Μωβ

en: Open
el: Άνοιγμα

en: Scaling
el: Κλιμάκωση

en: Theme
el: Θέμα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Secondary label
el: Δευτερεύουσα ετικέτα

en: Single value
el: Απλή τιμή

en: Value
el: Τιμή

en: Multi value
el: Πολλαπλή τιμή

en: Value 1
el: Τιμή 1

en: Value 2
el: Τιμή 2

en: Value 3
el: Τιμή 3

en: Value 4
el: Τιμή 4

en: Item selector
el: Επιλογέας αντικειμένου

en: Multiple Selection
el: Πολλαπλή επιλογή

en: Custom Model
el: Προσαρμοσμένο μοντέλο

en: Value 5
el: Τιμή 5

en: Value 6
el: Τιμή 6

en: Value 7
el: Τιμή 7

en: Value 8
el: Τιμή 8

en: Removable
el: Αφαιρούμενο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Grouped list
el: Ομαδοποιημένη λίστα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Move
el: Μετακίνηση

en: This is the second value
el: Αυτή είναι η δεύτερη τιμή

en: Linear
el: Γραμμικός

en: Circular
el: Κυκλικός

en: Infinite
el: Άπειρο

en: Clock
el: Ρολόι

en: Overlay
el: Επικάλυψη

en: Action #1
el: Ενέργεια #1

en: Action #2
el: Ενέργεια #2

en: Action #3
el: Ενέργεια #3

en: Action #4
el: Ενέργεια #4

en: Action #5
el: Ενέργεια #5

en: Progress Bar
el: Γραμμή προόδου

en: No label
el: Καμία ετικέτα

en: Activity Indicator
el: Δείκτης δραστηριότητας

en: Sizes
el: Μεγέθη

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Title
el: Τίτλος

en: Actual value: %1
el: Πραγματική τιμή: %1

en: Live Update
el: Ενημέρωση πραγματικού χρόνου

en: Range
el: Εύρος

en: Labels
el: Ετικέτες

en: Small
el: Μικρό

en: Medium
el: Μεσαίο

en: Large
el: Μεγάλο

en: Password
el: Κωδικός πρόσβασης

en: Numbers
el: Αριθμοί

en: Read-only
el: Μόνο για ανάγνωση

en: Nobody type here
el: Κανείς δεν γράφει εδώ

en: No interaction allowed
el: Καμία αλληλεπίδραση δεν επιτρέπεται

en: Default
el: Προεπιλογή

en: Rich Text
el: Πλούσιο κείμενο

en: Unchecked
el: Μη επιλεγμένο

en: Checked
el: Επιλεγμένο

en: Image
el: Εικόνα
