lomiri-ui-toolkit-gallery - en to eo translation catalogue (51 entries)

en: About...
eo: Pri…

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Standard
eo: Norma

en: Fast
eo: Rapida

en: Slow
eo: Malrapida

en: Color
eo: Koloro

en: Icon
eo: Piktogramo

en: Icon+Text
eo: Piktogramo+teksto

en: Orange
eo: Oranĝa

en: Light grey
eo: Hele griza

en: Dark grey
eo: Malhele griza

en: Red
eo: Ruĝa

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua

en: Purple
eo: Purpura

en: Open
eo: Malfermi

en: Theme
eo: Etoso

en: Label
eo: Etikedo

en: Value
eo: Valoro

en: Value 1
eo: Valoro 1

en: Value 2
eo: Valoro 2

en: Value 3
eo: Valoro 3

en: Value 4
eo: Valoro 4

en: Value 5
eo: Valoro 5

en: Value 6
eo: Valoro 6

en: Value 7
eo: Valoro 7

en: Value 8
eo: Valoro 8

en: Edit
eo: Modifi

en: Move
eo: Movi

en: Basic
eo: Baza

en: Immutable
eo: Nemodifebla

en: Linear
eo: Linia

en: Circular
eo: Cirkla

en: Infinite
eo: Senfina

en: Clock
eo: Horloĝo

en: Action #1
eo: Ago n-ro 1

en: Action #2
eo: Ago n-ro 2

en: Action #3
eo: Ago n-ro 3

en: Action #4
eo: Ago n-ro 4

en: Action #5
eo: Ago n-ro 5

en: Sizes
eo: Grandoj

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Labels
eo: Etikedoj

en: Small
eo: Malgranda

en: Medium
eo: Mezgranda

en: Large
eo: Granda

en: Password
eo: Pasvorto

en: Numbers
eo: Nombroj

en: Default
eo: Implicite

en: Radius
eo: Radiuso

en: Image
eo: Bildo
