lomiri-ui-toolkit - en to nb translation catalogue (105 entries)

en: About...
nb: Om …

en: Short list
nb: Kort liste

en: Number of slots
nb: Antall plasser

en: Long list
nb: Lang liste

en: NumberAnimation
nb: Tallanimasjon

en: Standard
nb: Forvalg

en: Standard Durations
nb: Forvalgt tidsvarighet

en: Snap
nb: Fest

en: Fast
nb: Rask

en: Slow
nb: Treg

en: Sleepy
nb: Søvnig

en: Call
nb: Ring

en: Color
nb: Farge

en: Call %1
nb: Ring %1

en: Icon
nb: Ikon

en: Collapsed
nb: Sammenfoldet

en: Expanded
nb: Utvidet

en: Orange
nb: Oransje

en: Light grey
nb: Lysegrå

en: Dark grey
nb: Mørkegrå

en: Red
nb: Rød

en: Green
nb: Grønn

en: Blue
nb: Blå

en: Purple
nb: Lilla

en: Open
nb: Åpne

en: Scaling
nb: Skalering

en: Theme
nb: Drakt

en: Leading and trailing actions
nb: Innledende og etterfølgende handlinger

en: Label
nb: Etikett

en: Subtitled
nb: Undertekstet

en: Secondary label
nb: Sekundær etikett

en: ThinDivider
nb: Tynn-inndeler

en: Progression
nb: Framdrift

en: Single value
nb: Enkel verdi

en: Value
nb: Verdi

en: Multi value
nb: Multi-verdi

en: Value 1
nb: Verdi 1

en: Value 2
nb: Verdi 2

en: Value 3
nb: Verdi 3

en: Value 4
nb: Verdi 4

en: Item selector
nb: Elementsvelger

en: Expanding
nb: Utvidende

en: Multiple Selection
nb: Flervalg

en: Custom Model
nb: Egendefinert modell

en: Value 5
nb: Verdi 5

en: Value 6
nb: Verdi 6

en: Value 7
nb: Verdi 7

en: Value 8
nb: Verdi 8

en: Control
nb: Kontroll

en: Removable
nb: Fjernbar

en: Slide to remove
nb: Dra for å fjerne

en: Reset
nb: Tilbakestill

en: Grouped list
nb: Gruppert liste

en: LomiriListView
nb: Lomiri-listevisning

en: ExpandablesColumn
nb: Utvidbar-kolonne

en: Expandable
nb: Utvidbar

en: Colored
nb: Farget

en: Highlight color
nb: Framhevingsfarge

en: Trailing actions
nb: Etterfølgende handlinger

en: Edit
nb: Rediger

en: Move
nb: Flytt

en: Basic
nb: Grunnleggende

en: Colored divider
nb: Farget inndeler

en: Immutable
nb: Uforanderlig

en: No divider
nb: Ingen inndeler

en: Option Selector
nb: Alternativsvelger

en: This is the second value
nb: Dette er den andre verdien

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.
nb: Jeg sværmer for dem og har altid gjort det, jeg beundrer deres frie liv, deres stolte Holdning deres Uniformer, deres Friskhed og Uforferdethet, jeg finder dem bedaarende.

en: Once upon a time there was a story nobody told.
nb: En gang i tiden var det en historie ingen fortalte.

en: Custom container height
nb: Egendefinert beholder-høyde

en: No initial selection, scrollable.
nb: Ingen innledende valg, rullbar.

en: Linear
nb: Lineær

en: Circular
nb: Sirkulær

en: Infinite
nb: Ubegrenset

en: Clock
nb: Klokke

en: Overlay
nb: Overlag

en: Action #1
nb: Handling #1

en: Action #2
nb: Handling #2

en: Action #3
nb: Handling #3

en: Action #4
nb: Handling #4

en: Action #5
nb: Handling #5

en: Progress Bar
nb: Framdriftsindikator

en: No label
nb: Uten etikett

en: Activity Indicator
nb: Aktivitetsindikator

en: Sizes
nb: Størrelser

en: The visual style of the Sheet is early work and thus clunky looking.
nb: Visuell stil for arket er ikke ferdig, og dermed ikke appellerende.

en: Title
nb: Navn

en: Actual value: %1
nb: Faktisk verdi: %1

en: Live Update
nb: Sanntidsoppdatering

en: Labels
nb: Etiketter

en: Small
nb: Små

en: Medium
nb: Middels

en: Large
nb: Store

en: Type me in...
nb: Skriv til meg på …

en: Password
nb: Passord

en: Numbers
nb: Tall

en: Read-only
nb: Skrivebeskyttet

en: Nobody type here
nb: Ikke skriv her

en: No interaction allowed
nb: Ingen interaksjon tillates

en: Default
nb: Forvalg

en: Unchecked
nb: Uvalgt

en: Checked
nb: Valgt

en: Aspect
nb: Sideforhold

en: Image
nb: Bilde

en: Gradient
nb: Fargeovergang
