lomiri-ui-toolkit - en to sk translation catalogue (47 entries)

en: About...
sk: O programe...

en: Short list
sk: Krátky zoznam

en: Number of slots
sk: Počet slotov

en: Long list
sk: Dlhý zoznam

en: Disabled
sk: Vypnuté

en: NumberAnimation
sk: PočetAnimácií

en: Standard
sk: Štandardné

en: Standard Durations
sk: Štandardná doba

en: Snap
sk: Prichytávanie

en: Fast
sk: Rýchlo

en: Slow
sk: Pomaly

en: Sleepy
sk: Ospalý

en: Call
sk: Hovor

en: Color
sk: Farba

en: Call %1
sk: Hovor %1

en: Icon
sk: Ikona

en: Icon+Text
sk: Ikona+Text

en: Collapsed
sk: Zbalené

en: Expanded
sk: Rozbalené

en: Orange
sk: Oranžová

en: Light grey
sk: Svetlo sivá

en: Dark grey
sk: Tmavo sivá

en: Red
sk: Červená

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Purple
sk: Fialová

en: Open
sk: Otvoriť

en: Scaling
sk: Zmena mierky

en: Theme
sk: Téma

en: Leading and trailing actions
sk: Predné a zadné akcie

en: Label
sk: Menovka

en: Single value
sk: Jediná hodnota

en: Value
sk: Hodnota

en: Multi value
sk: Veľa hodnôt

en: Value 1
sk: Hodnota 1

en: Value 2
sk: Hodnota 2

en: Value 3
sk: Hodnota 3

en: Value 4
sk: Hodnota 4

en: Item selector
sk: Prepínač položiek

en: Value 5
sk: Hodnota 5

en: Value 6
sk: Hodnota 6

en: Value 7
sk: Hodnota 7

en: Value 8
sk: Hodnota 8

en: Reset
sk: Resetovať

en: Colored
sk: Farebné

en: Edit
sk: Zmeniť

en: Move
sk: Presunúť
