lomiri-ui-toolkit - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Standard
ar: قياسي

en: Standard Durations
ar: الفترات القياسية

en: Fast
ar: سريع

en: Slow
ar: بطيء

en: Icon
ar: أيقونة

en: Icon+Text
ar: أيقونة + نص

en: Orange
ar: برتقالي

en: Light grey
ar: رمادي فاتح

en: Dark grey
ar: رمادي غامق

en: Red
ar: أحمر

en: Green
ar: أخضر

en: Blue
ar: أزرق

en: Purple
ar: بنفسجي

en: Open
ar: فتح

en: Scaling
ar: تحجيم

en: Label
ar: التسمية
