lomiri-ui-toolkit-gallery - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: About...
sr: О...

en: Short list
sr: Кратак списак

en: Number of slots
sr: Број слотова

en: Long list
sr: Дуга листа

en: Disabled
sr: Онемогућено

en: NumberAnimation
sr: Анимација броја

en: Standard
sr: Стандард

en: Standard Durations
sr: Стандардна трајања

en: Color
sr: Boja
