lomiri-ui-toolkit-gallery - en to kab translation catalogue (17 entries)

en: About...
kab: Ɣef…

en: Fast
kab: Arurad

en: Call
kab: Siwel

en: Color
kab: Ini

en: Icon
kab: Tignit

en: Icon+Text
kab: Tignit + aḍris

en: Orange
kab: Ačini

en: Red
kab: Azeggaɣ

en: Green
kab: Adal

en: Blue
kab: Azegzaw

en: Purple
kab: Arẓaẓ

en: Open
kab: Ldi

en: Theme
kab: Asentel

en: Value
kab: Azal

en: Control
kab: Asenqed

en: Edit
kab: Ẓreg

en: Password
kab: Awal n uɛeddi
