lomiri-ui-toolkit-gallery - en to et translation catalogue (113 entries)

en: About...
et: Rakenduse teave...

en: Short list
et: Lühiloend

en: Number of slots
et: Pesade arv

en: Long list
et: Pikk loend

en: Disabled
et: Pole kasutusel

en: NumberAnimation
et: Numbrianimatsioon

en: Standard
et: Standardne

en: Standard Durations
et: Standardkestused

en: Snap
et: Ülikiire

en: Fast
et: Kiire

en: Slow
et: Aeglane

en: Sleepy
et: Väga aeglane

en: Call
et: Kõne

en: Stroke
et: Läbikriipsutus

en: Color
et: Värv

en: Call %1
et: Helista: %1

en: Icon
et: Ikoon

en: Icon+Text
et: Ikoon+tekst

en: Collapsed
et: Ahendatud

en: Expanded
et: Laiendatud

en: Orange
et: Oranž

en: Light grey
et: Helehall

en: Dark grey
et: Tumehall

en: Red
et: Punane

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Purple
et: Purpurpunane

en: Open
et: Ava

en: Scaling
et: Skaleerimine

en: Theme
et: Kujundus

en: Leading and trailing actions
et: Eelnevad ja järgnevad tegevused

en: Label
et: Silt

en: Subtitled
et: Subtiitritega

en: Secondary label
et: Teisejärguline silt

en: ThinDivider
et: Kitsas eraldusjoon

en: Progression
et: Edenemine

en: Single value
et: Üksik väärtus

en: Value
et: Väärtus

en: Multi value
et: Mitu väärtust

en: Value 1
et: Väärtus 1

en: Value 2
et: Väärtus 2

en: Value 3
et: Väärtus 3

en: Value 4
et: Väärtus 4

en: Item selector
et: Objektivalija

en: Expanding
et: Laienev

en: Multiple Selection
et: Mitmikvalik

en: Custom Model
et: Kohandatav mudel

en: Value 5
et: Väärtus 5

en: Value 6
et: Väärtus 6

en: Value 7
et: Väärtus 7

en: Value 8
et: Väärtus 8

en: Control
et: Kontroll

en: Removable
et: Eemaldatav

en: Slide to remove
et: Viipa eemaldamiseks

en: Reset
et: Lähtesta suum

en: Grouped list
et: Grupeeritud loend

en: LomiriListView
et: Lomiri loendivaade

en: ExpandablesColumn
et: Laiendatavad veerud

en: Expandable
et: Laiendatav

en: Colored
et: Värvitud

en: Highlight color
et: Aktsentvärv

en: Leading actions
et: Eelnevad tegevused

en: Trailing actions
et: Järgnevad tegevused

en: Custom action delegates
et: Kohandatud tegevuste järelmid

en: Edit
et: Muuda

en: Move
et: Teisalda

en: Basic
et: Lihtne

en: Colored divider
et: Värviline eraldaja

en: Immutable
et: Pole muudetav

en: No divider
et: Eraldajat pole

en: Option Selector
et: Valija

en: This is the second value
et: See on teine väärtus

en: Once upon a time there was a story nobody told.
et: Kunagi oli üks, lugu, mida mitte keegi pole rääkinud.

en: Custom container height
et: Konteineri valitav kõrgus

en: No initial selection, scrollable.
et: Algset valikut pole, keritav.

en: Linear
et: Lineaarne

en: Circular
et: Ringjas

en: Infinite
et: Lõputu

en: Clock
et: Kell

en: Overlay
et: Ülekate

en: Flickable
et: Sirvutav/viibatav

en: Action #1
et: Tegevus #1

en: Action #2
et: Tegevus #2

en: Action #3
et: Tegevus #3

en: Action #4
et: Tegevus #4

en: Action #5
et: Tegevus #5

en: Progress Bar
et: Edenemisriba

en: No label
et: Silt puudub

en: Activity Indicator
et: Aktiivsuse indikaator

en: Sizes
et: Suurused

en: Enabled
et: Kasutusel

en: The visual style of the Sheet is early work and thus clunky looking.
et: Lehe visuaal on algusjärgus ja tundub kindlasti kohmakas.

en: Title
et: Pealkiri

en: Actual value: %1
et: Tegelik väärtus: %1

en: Live Update
et: Uuendus reaalajas

en: Range
et: Vahemik

en: Labels
et: Sildid

en: Small
et: Väike

en: Medium
et: Keskmine

en: Large
et: Suur

en: Type me in...
et: Kirjuta midagi...

en: Password
et: Salasõna

en: Numbers
et: Numbrid

en: Read-only
et: Ainult loetav

en: Nobody type here
et: Keegi ei saa siia kirjutada

en: No interaction allowed
et: Mitte mingit suhestumist pole lubatud

en: Default
et: Vaikimisi

en: Rich Text
et: Vormindatud tekst

en: Unchecked
et: Märkimata

en: Checked
et: Märgitud

en: Aspect
et: Kuvasuhe

en: Radius
et: Raadius

en: Image
et: Pilt
