lomiri-ui-toolkit-gallery - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Call
ka: ზარი

en: Color
ka: ფერი

en: Red
ka: წითელი

en: Green
ka: მწვანე

en: Blue
ka: ლურჯი

en: Open
ka: გახსნა

en: Theme
ka: თემა

en: Label
ka: ჭდე

en: Edit
ka: ჩასწორება

en: Clock
ka: საათი

en: Title
ka: სათაური

en: Password
ka: პაროლი

en: Numbers
ka: რიცხვები

en: Default
ka: ნაგულისხმები
