lomiri-ui-toolkit - en to uk translation catalogue (115 entries)

en: About...
uk: Про програму…

en: Short list
uk: Короткий список

en: Number of slots
uk: Кількість слотів

en: Long list
uk: Довгий список

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: NumberAnimation
uk: Цифрова анімація

en: Standard
uk: Стандартно

en: Standard Durations
uk: Стандартні тривалості

en: Snap
uk: Захват

en: Fast
uk: Швидко

en: Slow
uk: Повільно

en: Sleepy
uk: Сонливо

en: Call
uk: Виклик

en: Stroke
uk: Жест

en: Color
uk: Колір

en: Call %1
uk: Набрати %1

en: Icon
uk: Піктограма

en: Icon+Text
uk: Піктограма та Текст

en: Collapsed
uk: Згорнуто

en: Expanded
uk: Розгорнуто

en: Orange
uk: Помаранчевий

en: Light grey
uk: Світло-сірий

en: Dark grey
uk: Темно-сірий

en: Red
uk: Червоний

en: Green
uk: Зелений

en: Blue
uk: Синій

en: Purple
uk: Пурпурний

en: Open
uk: Відкрити

en: Scaling
uk: Масштабування

en: Theme
uk: Тема

en: Leading and trailing actions
uk: Початкові і завершальні дії

en: Label
uk: Мітка

en: Subtitled
uk: Підзаголовк

en: Secondary label
uk: Другорядна мітка

en: ThinDivider
uk: Тонкий роздільник

en: Progression
uk: Прогресія

en: Single value
uk: Одинарне значення

en: Value
uk: Значення

en: Multi value
uk: Множинне значення

en: Value 1
uk: Значення 1

en: Value 2
uk: Значення 2

en: Value 3
uk: Значення 3

en: Value 4
uk: Значення 4

en: Item selector
uk: Вибір пункту

en: Expanding
uk: Розширення

en: Multiple Selection
uk: Позначення декількох пунктів

en: Custom Model
uk: Нетипова модель

en: Value 5
uk: Значення 5

en: Value 6
uk: Значення 6

en: Value 7
uk: Значення 7

en: Value 8
uk: Значення 8

en: Control
uk: Керування

en: Removable
uk: Знімний

en: Slide to remove
uk: Проведіть для вилучення

en: Reset
uk: Скинути

en: Grouped list
uk: Згрупований список

en: LomiriListView
uk: Перегляд списку Lomiri

en: ExpandablesColumn
uk: Розсувний стовпець

en: Expandable
uk: З розгортанням

en: Colored
uk: З кольором

en: Highlight color
uk: Колір підсвітлення

en: Leading actions
uk: Початкові дії

en: Trailing actions
uk: Завершальні дії

en: Custom action delegates
uk: Користувацька обробка дій

en: Edit
uk: Редагувати

en: Move
uk: Пересунути

en: Basic
uk: Стандарт

en: Colored divider
uk: Кольоровий роздільник

en: Immutable
uk: Незмінний

en: No divider
uk: Без роздільника

en: Option Selector
uk: Засіб вибору з варіантів

en: This is the second value
uk: Це друге значення

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.
uk: Гей, хлопці, не встигну — на ґанку ваша файна їжа знищується бурундучком — грішний джиґіт, що хотів у Францію, позбувався цієї думки з'їдаючи трюфель.

en: Once upon a time there was a story nobody told.
uk: Колись давно була казка, яку ніхто не розповідав.

en: Custom container height
uk: Нетипова висота контейнера

en: No initial selection, scrollable.
uk: Немає початкового вибору, можна прокручувати.

en: Linear
uk: Лінійний

en: Circular
uk: Круговий

en: Infinite
uk: Нескінченний

en: Clock
uk: Годинник

en: Overlay
uk: Накладання

en: Flickable
uk: Мерехтливий

en: Action #1
uk: Дія 1

en: Action #2
uk: Дія 2

en: Action #3
uk: Дія 3

en: Action #4
uk: Дія 4

en: Action #5
uk: Дія 5

en: Progress Bar
uk: Смуга прогресу

en: No label
uk: Без мітки

en: Activity Indicator
uk: Індикатор діяльності

en: Sizes
uk: Розміри

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: The visual style of the Sheet is early work and thus clunky looking.
uk: Вигляд Sheet ще недостатньо опрацьовано, тому він доволі недосконалий.

en: Title
uk: Назва

en: Actual value: %1
uk: Дійсне значення: %1

en: Live Update
uk: Постійне оновлення

en: Range
uk: Діапазон

en: Labels
uk: Мітки

en: Small
uk: Малий

en: Medium
uk: Середній

en: Large
uk: Великий

en: Type me in...
uk: Впишіть щось…

en: Password
uk: Пароль

en: Numbers
uk: Цифри

en: Read-only
uk: Лише читання

en: Nobody type here
uk: Тут не можна писати

en: No interaction allowed
uk: Взаємодію заборонено

en: Default
uk: Типовий

en: Rich Text
uk: Текст із форматуванням

en: Unchecked
uk: Не позначено

en: Checked
uk: Позначено

en: Aspect
uk: Співвідношення

en: Radius
uk: Радіус

en: Image
uk: Зображення

en: Gradient
uk: Градієнт
