lomiri-ui-toolkit-gallery - en to lo translation catalogue (113 entries)

en: About...
lo: ກ່ຽວກັບ...

en: Short list
lo: ລາຍການແບບສັ້ນ

en: Number of slots
lo: ຈຳນວນຊ່ອງ

en: Long list
lo: ລາຍການແບບຍາວ

en: Disabled
lo: ປິດໃຊ້ງານ

en: NumberAnimation
lo: ແອນີເມຊັນຕົວເລກ

en: Standard
lo: ມາດຕະຖານ

en: Standard Durations
lo: ໄລຍະເວລາຜ່ານມາດຕະຖານ

en: Snap
lo: ຈັດໃຫ້ພໍດີ

en: Fast
lo: ໄວ

en: Slow
lo: ຊ້າ

en: Sleepy
lo: ເນີບໆ

en: Call
lo: ໂທ

en: Stroke
lo: ເສັ້ນຂອບ

en: Color
lo: ສີ

en: Call %1
lo: ໂທ %1

en: Icon
lo: ໄອຄອນ

en: Icon+Text
lo: ໄອຄອນ+ຂໍ້ຄວາມ

en: Collapsed
lo: ພັບໄວ້

en: Expanded
lo: ຂະຫຍາຍອອກ

en: Orange
lo: ສີສົ້ມ

en: Light grey
lo: ສີເທົາອ່ອນ

en: Dark grey
lo: ສີເທົາເຂັ້ມ

en: Red
lo: ສີແດງ

en: Green
lo: ສີຂຽວ

en: Blue
lo: ສີຟ້າ

en: Purple
lo: ສີມ່ວງ

en: Open
lo: ເປີດ

en: Scaling
lo: ການປັບຂະໜາດ

en: Theme
lo: ທີມ

en: Leading and trailing actions
lo: ການດຳເນີນການກ່ອນໜ້າ ແລະ ຕໍ່ທ້າຍ

en: Label
lo: ປ້າຍຊື່

en: Subtitled
lo: ມີຄຳບັນຍາຍ

en: Secondary label
lo: ປ້າຍຊື່ສຳຮອງ

en: ThinDivider
lo: ເສັ້ນແບ່ງບາງ

en: Progression
lo: ຄວາມຄືບໜ້າ

en: Single value
lo: ຄ່າດຽວ

en: Value
lo: ຄ່າ

en: Multi value
lo: ຫຼາຍຄ່າ

en: Value 1
lo: ຄ່າ 1

en: Value 2
lo: ຄ່າ 2

en: Value 3
lo: ຄ່າ 3

en: Value 4
lo: ຄ່າ 4

en: Item selector
lo: ຕົວເລືອກລາຍການ

en: Expanding
lo: ກຳລັງຂະຫຍາຍ

en: Multiple Selection
lo: ເລືອກໄດ້ຫຼາຍອັນ

en: Custom Model
lo: ຮູບແບບກຳນົດເອງ

en: Value 5
lo: ຄ່າ 5

en: Value 6
lo: ຄ່າ 6

en: Value 7
lo: ຄ່າ 7

en: Value 8
lo: ຄ່າ 8

en: Control
lo: ການຄວບຄຸມ

en: Removable
lo: ລຶບອອກໄດ້

en: Slide to remove
lo: ເລື່ອນເພື່ອລຶບອອກ

en: Reset
lo: ຣີເຊັດ

en: Grouped list
lo: ລາຍການແບບຈັດກຸ່ມ

en: Expandable
lo: ຂະຫຍາຍໄດ້

en: Colored
lo: ມີສີ

en: Highlight color
lo: ສີໄຮໄລ້

en: Leading actions
lo: ການດຳເນີນການດ້ານໜ້າ

en: Trailing actions
lo: ການດຳເນີນການດ້ານຫຼັງ

en: Custom action delegates
lo: ຕົວແທນການດຳເນີນການກຳນົດເອງ

en: Edit
lo: ແກ້ໄຂ

en: Move
lo: ຍ້າຍ

en: Basic
lo: ພື້ນຖານ

en: Colored divider
lo: ເສັ້ນແບ່ງມີສີ

en: Immutable
lo: ປ່ຽນແປງບໍ່ໄດ້

en: No divider
lo: ບໍ່ມີເສັ້ນແບ່ງ

en: Option Selector
lo: ຕົວເລືອກອັອບຊັນ

en: This is the second value
lo: ນີ້ແມ່ນຄ່າທີສອງ

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.
lo: ຂໍ້ຄວາມຕົວຢ່າງສຳລັບການທົດສອບຮູບແບບການສະແດງຜົນຂອງຂໍ້ຄວາມໃນລະບົບ ເພື່ອເບິ່ງຄວາມສວຍງາມ ແລະ ການຈັດວາງທີ່ເໝາະສົມ.

en: Once upon a time there was a story nobody told.
lo: ກາລະຄັ້ງໜຶ່ງ ມີເລື່ອງລາວທີ່ບໍ່ມີໃຜເຄີຍເລົ່າ.

en: Custom container height
lo: ຄວາມສູງຂອງບ່ອນບັນຈຸກຳນົດເອງ

en: No initial selection, scrollable.
lo: ບໍ່ມີການເລືອກເລີ່ມຕົ້ນ, ເລື່ອນໄດ້.

en: Linear
lo: ເສັ້ນຊື່

en: Circular
lo: ວົງມົນ

en: Infinite
lo: ບໍ່ມີສິ້ນສຸດ

en: Clock
lo: ໂມງ

en: Overlay
lo: ຊ້ອນທັບ

en: Flickable
lo: ປັດໄດ້

en: Action #1
lo: ການດຳເນີນການ #1

en: Action #2
lo: ການດຳເນີນການ #2

en: Action #3
lo: ການດຳເນີນການ #3

en: Action #4
lo: ການດຳເນີນການ #4

en: Action #5
lo: ການດຳເນີນການ #5

en: Progress Bar
lo: ແຖບຄວາມຄືບໜ້າ

en: No label
lo: ບໍ່ມີປ້າຍຊື່

en: Activity Indicator
lo: ຕົວບົ່ງຊີ້ການເຄື່ອນໄຫວ

en: Sizes
lo: ຂະໜາດ

en: Enabled
lo: ເປີດໃຊ້ງານ

en: The visual style of the Sheet is early work and thus clunky looking.
lo: ຮູບແບບການສະແດງຜົນຂອງ Sheet ນີ້ແມ່ນຢູ່ໃນຊ່ວງເລີ່ມຕົ້ນ ແລະ ອາດຈະເບິ່ງບໍ່ທັນຮຽບຮ້ອຍ.

en: Title
lo: ຫົວຂໍ້

en: Actual value: %1
lo: ຄ່າຕົວຈິງ: %1

en: Live Update
lo: ອັບເດດສົດ

en: Range
lo: ຊ່ວງ

en: Labels
lo: ປ້າຍຊື່

en: Small
lo: ນ້ອຍ

en: Medium
lo: ກາງ

en: Large
lo: ໃຫຍ່

en: Type me in...
lo: ພິມບ່ອນນີ້...

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Numbers
lo: ຕົວເລກ

en: Read-only
lo: ອ່ານຢ່າງດຽວ

en: Nobody type here
lo: ບໍ່ໃຫ້ໃຜພິມໃສ່ນີ້

en: No interaction allowed
lo: ບໍ່ອະນຸຍາດໃຫ້ມີການຕອບໂຕ້

en: Default
lo: ຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ

en: Rich Text
lo: ຂໍ້ຄວາມແບບປັບແຕ່ງໄດ້

en: Unchecked
lo: ບໍ່ໄດ້ໝາຍເລືອກ

en: Checked
lo: ໝາຍເລືອກແລ້ວ

en: Aspect
lo: ອັດຕາສ່ວນ

en: Radius
lo: ລັດສະໝີ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Gradient
lo: ການໄລ່ສີ
