lomiri-ui-toolkit - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Select All
ar: اختيار الكل

en: Cut
ar: قص

en: Copy
ar: نسخ

en: Paste
ar: لصق

en: Back
ar: للخلف

en: Delete
ar: حذف

en: Alarm
ar: منبه

en: Usage:
ar: الاستخدام:

en: Options:
ar: خيارات:

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Close
ar: أغلق

en: Done
ar: تم

en: In Progress
ar: قيد التقدم

en: Release to refresh...
ar: اترك للتحديث...

en: Pull to refresh...
ar: اسحب للتحديث...
