lomiri-ui-toolkit - en to bn_BD translation catalogue (5 entries)

en: Select All
bn_BD: সব নির্বাচন করুন

en: Cut
bn_BD: কর্তন

en: Copy
bn_BD: কপি

en: Paste
bn_BD: পেস্ট

en: Done
bn_BD: সম্পন্ন
