lomiri-ui-toolkit - en to ca translation catalogue (45 entries)

en: Select All
ca: Selecciona-ho tot

en: Cut
ca: Retalla

en: Copy
ca: Copia

en: Paste
ca: Enganxa

en: Back
ca: Enrere

en: Delete
ca: Suprimeix

en: No service/path specified
ca: No s'ha epecificat cap servei/camí

en: Invalid bus type: %1.
ca: Tipus de bus no vàlid: %1.

note: TRANSLATORS: Time based "this is happening/happened now"
en: Now
ca: Ara

en: %1 minute ago | %1 minutes ago
ca[0]: Fa %1 minut
ca[1]: Fa %1 minuts

en: %1 minute | %1 minutes
ca[0]: %1 minut
ca[1]: %1 minuts

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: HH:mm
ca: H.mm

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Yesterday 'h:mm ap
ca: 'Ahir 'h:mm ap

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Yesterday 'HH:mm
ca: 'Ahir 'HH:mm

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Tomorrow 'h:mm ap
ca: 'Demà 'h:mm ap

note: TRANSLATORS: Please translated these to your locale datetime format using the format specified by https://qt-project.org/doc/qt-5-snapshot/qdatetime.html#fromString-2
en: 'Tomorrow 'HH:mm
ca: 'Demà 'HH:mm

en: ListView has no ViewItems.dragUpdated() signal handler implemented. No dragging will be possible.
ca: ListView no té implementat el gestor del senyal ViewItems.dragUpdated(). No serà possible arrossegar.

en: property "%1" of object %2 has type %3 and cannot be set to value "%4" of type %5
ca: la propietat "%1" de l'objecte %2 té tipus %3 i no es pot establir al valor "%4" de tipus %5

en: property "%1" does not exist or is not writable for object %2
ca: la propietat "%1" no existeix o no es pot escriure per a l'objecte %2

en: Alarm
ca: Alarma

en: Alarm has a pending operation.
ca: L'alarma té una operació pendent

en: Usage:
ca: Sintaxi:

en: Options:
ca: Opcions:

en: %1 is expecting an additional argument: %2
ca: %1 està esperant un argument addicional: %2

en: %1 is expecting a value for argument: %2
ca: %1 està esperant un valor per a l'argument: %2

en: %1 is expecting additional arguments: %2
ca: %1 està esperant arguments addicionals: %2

en: consider overriding swipeEvent() slot!
ca: considereu sobreescriure la ranura swipeEvent()!

en: consider overriding rebound() slot!
ca: considereu sobreescriure la ranura rebound()!

en: Ignoring AfterItem priority for InverseMouse filters.
ca: S'ignorarà la prioritat Afteritem per als filtres InverseMouse.

en: Changing connection parameters forbidden.
ca: No està permès canviar els paràmetres de connexió.

en: Binding detected on property '%1' will be removed by the service updates.
ca: Les actualitzacions de serveis remouran la vinculació detectada a la propietat «%1» .

en: Warning: attachee must have an ID. State will not be saved.
ca: Advertiment: l'adjunt ha de tener una ID. No es desarà l'estat.

en: Warning: attachee's UUID is already registered, state won't be saved: %1
ca: Advertiment: l'UUID de l'adjunt ja està registrat, no es desarà l'estat: %1

en: All the parents must have an id.
    State saving disabled for %1, class %2
ca: Tots els pares han de tenir una id.
    S'ha desactivat el desament de l'estat per a %1, classe %2

en: Theme not found: "%1"
ca: No s'ha trobat el tema: "%1"

en: Not a Palette component.
ca: No és un component Palette.

en: Dragging mode requires ListView
ca: El mode d'arrossegar requereix una ListView

en: Dragging is only supported when using a QAbstractItemModel, ListModel or list.
ca: L'arrossegament només s'admet quan s'utilitza un QAbstractItemModel, ListModel o llista.

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Confirm
ca: Confirma

en: Close
ca: Tanca

en: Done
ca: Fet

en: In Progress
ca: En curs

en: Release to refresh...
ca: Deixeu anar per actualitzar...

en: Pull to refresh...
ca: Estireu per actualitzar...
